קידום אתרים בגוגל

אז למה לי קידום אתרים בגוגל?

בנית אתר אינטרנט מוצלח, יש לך כרטיס "ביקור" מעוצב בטוב טעם באינטרנט, ולא יוצרים איתך קשר דרך האתר? אולי עדיין לא נחשפת לקהל לקוחות גדול? הרי לשם כיוונת בעת הקמת אתר אינטרנט, ולא כך הדבר?

בשביל זה אנחנו כאן: להגיד לך שבעידן של היום של האינטרנט והמובייל שיש בו לא מעט מידע ואינפורמציה אשר עלולה להטעות לקוחות רבים בדרך אל היעד הנכסף למטרת שיווק האתר באינטרנט.

קידום אתרים בגוגל – תגרום לך להגדלת החשיפה לקהל יעד גדול יותר ועקב כך גם הגדלת התנועה באתר האינטרנט שלך ועקב זה תתגלה התעניינות גדולה ויצירת קשר עימך.

בחברת Link4Up, ידוע מראש כי מומלץ מאוד לקהל הלקוחות הרלוונטי עבורך להגיע דווקא אליך מאשר אל המתחרים שלך, מאחר שגדולים הסיכויים כי השרות ואו המוצר אשר יקבלו ממך יהיו ברמה גבוהה מזו של המתחרים.
ולכן במידה ואתרך אינו בעל חשיפה בעמודי התוצאות הראשיות בגוגל, העסק שלך הוא בלתי נראה עבור קהל לקוחותייך.

אז מהו בעצם קידום אתרים בגוגל ואיך באמת הוא מתבצע?

קידום אתרים בגוגל הוא חלק ממש קטן ומהותי במהלך תחילת העבודה של השיווק ופרסום באינטרנט אשר עסקים מצליחים מבצעים כיום. והוא מורכב מכמה שלבים קטנים ומהותיים שנדרשים על מנת להביא את מנועי החיפוש להכיר את האתר שלך כאתר חשוב, ראוי, ורלוונטי מאוד כדי להופיע במיקומים גבוהים בעמוד הראשי. אך חשוב לזכור שיחד עם זאת, קידום אתר לבדו אינו מספיק כיום. גם אם אלפי גולשים יגיעו אל האתר שלך, אין זה מעיד כי בהכרח יצרו קשר או ירכשו או יבקשו ממך שרות.

לכן, בחברת Link4Up ישנה את יחידת קידום אתרים אשר חטיבה זו הינה בעלת רקע וניסיון עשיר בתחום, ובעלת התמצאות, והבנה נרחבת בעולם הוירטואלי והאינטרנט בפרט ולכן כל התמקדותה הינה בהפיכת קהל הלקוחות הנכנסים אל האתר ללקוחות אשר מתעניינים ואו משאירים פרטים או מבקשים את שרותכם העסקי.

יחידה זו הינה פועלת במספר שלבים בעלי אופי משתנה החשובים ביותר להביא את הלקוח הפוטנציאלי ביותר ללקוח.

  1. קידום אתרים בגוגל וברשתות החיפוש בשיטות החדישות ביותר הקיימות בשוק, כגון קידום אתרים במובייל אשר הנו שוק מתפתח וגדל, אותו לא נרצה לפספס.
  2. שדרוג תפקודו של האתר הקיים הן מבחינת התכנים והן מבחינת השימוש הנכון בתמונות כך שיניע את הגולשים שהגיעו בעקבות פעולות הקידום ליצור עמך קשר.
  3. יצירת מודעות ומשיכת גולשים להכיר את האתר שלך דרך שימוש נכון ברשתות החברתיות כך שיגיבו כלפיו בצורה חיובית וירצו לשוב אליו שוב.

ועכשיו מה אתך? רוצה להתחיל את התהליך באופן מיידי? זכרו קידום אתרים הוא פרויקט גדול שדורש לא מעט זמן.

מעוניינים לקבל פרטים? להתחיל בתהליך הקידום? צרו קשר כבר כעת.